Disaster Recovery

 • Felaket Kurtarma

  Şirketlerin verilerinin güvenliği ve iş sürekliliği internet üzerinden faaliyet gösteren kurumlar için çok önemli konulardır. Altyapılarda kayıp ve kesintiler hizmetlerin durma noktasına gelmesine ve onarılamaz kayıplara neden olabilir. Bilişim Teknolojileri tarafından bakıldığında, Felaket Kurtarma ( Disaster Recovery ) sistemlerin çalışması hayati derece de öneme sahip olanların aktif kopyalarının tutulmasını ya da kısa sürede çalışır hale getirilmesini sağlamaktadır.

 • Neden Felaket Kurtarma servisi?

  Bulutanya benzer Felaket kurtarma ( disaster recovery ) servislerinin aksine bu servisi Ankara , İzmir , İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası , Bursa ve Frankfurt 'tan sağlayabilmektedir.
  Felaket Kurtarma hizmeti bir çok şirket için ciddi bir maliyet yükü doğurmaktadır. Bulutanya 'nın avantajı boşta duran atıl kapasite için maliyetlendirme tarafında çok uygun çözümleri , sanal ortamda sunabilmesidir.

 • Cloud Disaster Recovery

  "0" yatırımı maliyeti ile Disaster Recovery hizmetimizden yararlanabilirsiniz. IBM Storwise v7000 storage, Dell , IBM ve Fjitsu sunucular üzerinden sunduğumuz Cloud altyapımızdan ya da size özel olarak konumlandırabileceğimiz Kiralık Sunucularımızdan disaster recovery hizmetini alabilirsiniz.

  Yüksek trafik kullanımlarınızda , kapasitenizin atıl olarak kalmaması için sadece kullanıldığında trafik ücretlerini ödeyerek maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

  Eğer otomatik çalışan bir Disaster Recovery servisi istiyorsanız ( GSLB - Global Server Load Balancing ) , Netdirekt bu konuda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Danışmanlık hizmetimizin detaylarını danışmanlık sayfasında bulabilirsiniz.

  Felaket Kurtarma hizmeti ile Veri tabanı , uygulama , mail , muhasebe ve terminal sunucularınızın yedeklerini farklı bir lokasyonda tutarak olası bir felaket durumunda veri güvenliği ve iş sürekliliği sağlamak amançlanmaktadır.

İSTEDİKLERİNİZİ YUKARIDA BULAMADINIZ MI?

0 850 222 85 88

Telefonun diğer ucunda size özel hosting çözümlerimizle yardımcı olmak için bekliyoruz!

REFERANSLAR

Powered by WHMCompleteSolution